Do tej pory wypróbowałam niezliczoną ilość olejków do włosów - wszystkie mają jeden minus: jeśli nałożymy choć odrobinę za dużo preparatu, włosy wyglądają na tłuste, choć są świeżo umyte, wiele olejków pozbawia też włosy sypkości, obciąża je i skleja. Przy codziennym stosowaniu 1 opakowanie nie wystarczy mi nawet na miesiąc! Kupilam zachecona opinia kolezanki niestety u mnie sie nie sprawdzil. Nie wiem, czy kiedykolwiek kładłam go na wilgotne włosy, więc nie wiem, jaki efekt daje. Naprawdę warto zainwestować w Tigi chociaż raz ;) It makes hair glossy and soft, tames frizz and fly-aways. Amazon Platinum Mastercard Anti-frizz complex helps keep frizz under control and defend against the style-shocking effects of humidity. Nie podoba mi się natomiast wielki korek, który tylko niepotrzebnie zabiera miejsce w kosmetyczce. I love how it tames my coarse hair. ... Now more than ever it’s important to take a moment for ourselves. Formulated with Castor Seed Oil which is known to help hair reflect shine more evenly. This thing is amazing!! It is a lightweight hair smoothing cream that smooths static build up, flyaways and frizz. No niestety to nie bedzie moj ulubiony zakup. This lightweight cream will leave your hair silky soft and shiny, dealing with any fly aways. £12.36. Kurde bele, cuda jakieś, ale faktycznie to prawda! Free Shipping, Cash on Delivery Available. Krem jest mało wydajny, efekt nawilżenia krótkotrwały, praktycznie po godzinie, nie ma po nim śladu. 4.6 out of 5 stars with 16 reviews. Bed Head by Tigi Control Freak Anti Frizz Serum for Smooth Shiny Hair 250 ml 4.3 out of 5 stars 1,409. This is what we've been up to: Your item was already added to your wishlist. BED HEAD SERUM PROSTUJĄCE DO WŁOSÓW 250 ML. TEXTURE: Light. It also analyses reviews to verify trustworthiness. Zamówiłam na allegro, zapłaciłam niecałe 40zł. Cena w stosunku do jakosci bardzo wysoka kupujac zwykly jedwab uzyskamy bardzo podobny efekt. Jestem maniaczką wszystkiego co ujarzmia, wygładza i prostuje włosy. ... AFTER PARTY™ Smoothing Cream is the ultimate cream that helps to smooth, fight flyaways and gives incredible shine to hair without weighing it down. Mam włosy krótkie, przesuszone rozjaśnianiem, z odrastającymi baby hair. Reviewed in the United Kingdom on 6 April 2013. I like this and it's better for my 3b curls than almost anything else but I prefer Tigi Catwalk Curls Rock over this. Sold by capellimonelli and sent from Amazon Fulfillment. Zapanuj nad swoimi niesfornymi włosami. It does smooth hair by coating it, but the smoothing effect is not humidity-proof. This shopping feature will continue to load items when the Enter key is pressed. We will ask you to complete a questionnaire to ensure this is appropriate for you which our pharmacist will check. -wbrew powszechnym opiniom, da się go przedawkować, szczególnie na cienkich włosach. Please try again. TIGI Bed Head Control Freak Serum, Frizz Control and Straightener, Clean , 8.45-Fluid Ounce Bed Head Super Fuel On The Rebound Curl Cream, 4.22 Fluid Ounce TIGI Bed Head After Party Smoothing Cream for Silky Shiny Hair, 3.4 Ounce £7.27. Używam tego produktu od: dwa lata temu Opakowanie bardzo ciekawe , budzące różne skojarzenia;), zapach bardzo przyjemny. Terms apply. Przy Tigi nie ma takiego ryzyka. If the problem still persists please let us know at: No stores found, try searching by city, town, postcode or by using, Check the stock for a store of your choice by city, town, postcode or by using. $8.65. TIGI Bed Head After Party Smoothing Cream For Silky Shiny & Healthy Hair - 100ml. Ujarzmi odstające kosmyki. w wyniku wielu zachwytów, miałam nadzieje że sprawdzi się niestety jest inaczej, Producent obiecuje wygładzenie włosów i pozbycie się puchu, jednak nic takiego nie odnotowałam,a wręcz włosy były spuszone, suche na koncach nawet odrazu po wysuszeniu no niesety nie polubilismy sie, Krem zakupiłam sugerując się wieloma pozytywami na wizażu. Zależało mi żeby ujarzmić odrastające włoski, ale bez efektu oklapnięcia. *The gift card will be loaded to your linked Amazon.co.uk account. So, It lasts a lot. Terms apply. Zamów już teraz Bed Head Tigi w Fryzomania.pl Bed Head Tigi kosmetyki, szampony, odżywki do pielęgnacji i stylizacji do każdego typu włosów - sklep online ® Fryzomania.pl No i ostatnia kwestia: co to za bzdurna nazwa? Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego. Podsumowując: świetny produkt, ale niestety mocno drogi. FREE SHIPPING Tigi Bed Head After Party w perfumerii E-Glamour.pl. Używam tego produktu od: miesiąca You will be ready to party the night away  . Po pierwsze wspaniały zapach , fajna konsystencja i przyciągające wzrok opakowanie. Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/5, Na szczęście ten kosmetyk zniknął z mojej półki za sprawą allegro. No matter where you shop, you will earn rewards on every purchase. Cena regularna kremu w Rossmannie to 44,99. Polsce społeczności skupionej wokół urody, kosmetyków i kobiet. Wygładza włosy, nabłyszcza je i nadaje im zdrowy, jedwabisty wygląd. - efekt wygładzenia na włosach bez ich obciążenia Jego średnia ocena to 4.2, a liczba recenzji to 42. Pokonaj loki. +EFEKT BŁYSKU A WŁOSACH, Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania. +wydajność, WADY: -dostępność After party was suggested to me and I tried it. mam włosy lekko falowane , puszące się - po szamponie , odżywce , serum tej samej linii i suszarce robią się proste jak druty , trudno je potem zakręcić , jednak używane w zbyt dużej ilości może przetłuszczać włosy - to nie jest żel do włosów , nie utrwala fryzury , tylko ułatwia prostowanie , rozczesywanie - ja go traktuje jak odżywkę leave-in i w tej formie się sprawdza , jednak osoby mające mocno kręcone włosy będą potrzebowały prostownicy , jeżeli zależy wam na lustrzanym połysku trzeba dodać trochę jedwabiu , po całej nocy włosy nie są pogniecione od poduszki - to jedyny produkt jaki używałam utrwalając włosy przed pójściem spać po którym włosy rano są w tym samym stanie Do reanimacji włosów też się nie nadaje. Ilość zużytych opakowań: jedno, Dostałam to serum na urodziny i użyłam go zaledwie kilka razy i tak stoi w łazience nie używany. Ponadto ten obłędny jabłkowy (?) Kupilam pod wplywem recenzji jednej z naczelnych wlosomaniaczek. Cały czas jestem na etapie poszukiwania czegoś co sprawi że moje włosy będą wyglądać jak z reklamy, bez elektryzowania się i skręcania włosów we wszystkie strony. Po pierwsze- wysusza włosy przynajmniej moje! To chyba najlepiej obrazuje jego jakość. Podsumowując - nie jest to zły produkt, ale efektu "wow" też nie ma....niestety. After viewing product detail pages, look here to find an easy way to navigate back to pages you are interested in. 16. Was: Previous price £17.96. 10 In One Hair Treatment provides 10 Miracle Effects In One Bottle – Heat Protectio... To calculate the overall star rating and percentage breakdown by star, we don’t use a simple average. I hate this thing. Dzięki tigi ich plątanie i puszenie ograniczyło się o co najmniej połowę, a przy moich włosach to niebywały sukces. Fajnie, że jest wreszcie dostępny stacjonarnie (w Rossmannie). I had this used in my hair at the hair place and it smells so good and the scent lasts long and made my hair soft and made the curls lay down and I even straighten my hair once I got home and it... You can do all the things the experts tell you to do - like carefully... Frame your face with your best brows ever! Amazon.in: Buy TIGI Bed Head After Party hair serum for Shine and Frizz Control, 100 ml online at low price in India on Amazon.in. … $27.99. They're very similar but I get a little more control from the Curls Rock. For smooth and shine - The perfect party favour. Konsystencja kremowo-perłowa. © 2000 - 2020 Wizaz.pl. +pomaga przy układaniu włosów na szczotkę There was a problem adding this item to your Basket Please try again later. Produkt w {{ handbagBarrierCount }} przegródkach, Produkt w {{ handbagBarrierCount }} przegródce, Odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych, L'Oreal wzmacniający krem do włosów długich, Noble Health Flamingo Żelki na zdrowe i piękne włosy. Sposób użycia: aby wyprostować nałóż równo na wilgotne włosy i wysusz używając przy tym szczotki. Great on all hair types especially frizzy and coarse hair. I only started to use it as my hair dresser recommended it. AFTER PARTY™ Smoothing Cream is the ultimate cream that helps to smooth, fight flyaways and gives incredible shine to hair without weighing it down. Używam tego produktu od: 3 miesiące Zwykłe serum z Marion za 10 zł działa lepiej. Włosy dobrze sie rozczesują, i nie są obciążone.... Niestety to koniec plusów. Zacznę od tego "jakie są moje włosy", otóż strasznie się puszą i niemiłosiernie plączą - przy czesaniu przez to wychodzą garściami ;( You can edit your question or post anyway. I have fine, wavy, highlighted hair. od. Your item was added to your wishlist. The smell is amazing,very sweet. order before 4pm - arrives within 24 Hour for delivery *Order before 4pm Mon-Fri for next day delivery (excludes English Bank Holidays. ** Delivery charges apply, check store opening times before booking. Available to selected postcodes between 11am and 4pm. Efekt tłustych strąków niestety nie powalał. Prime members enjoy fast & free shipping, unlimited streaming of movies and TV shows with Prime Video and many more exclusive benefits. This is a finishing smoothing creme to use after heat styling; blowdrying, flat ironing, curling. Po kilku miesiącach stosowania podarowałam go szwagierce, bo jej bardzo posłużył i była zachwycona jego działaniem :) Myślę, że chyba jeszcze kiedyś skuszę się na niego, choćby ze względu na cudowny zapach. Więcej szczegółów i opiniizobacz na Opineo.pl. Dwie pompki produktu to ilość, która jest idealna do moich włosów. ZALETY: +działanie!!! Wszelkie prawa zastrzeżone. ZALETY: Wygładza włosy, zapobiega puszeniu, chroni przed działaniem wilgoci, pozwala lekko modelować włosy, wygodne opakowanie. Pobiegłam do Rossmanna zakupić własny. I love the scent. A szkoda, bo jest bardzo dobry. This is either the second batch of TIGI I have bought. We do not have any recommendations at this time, TIGI BED HEAD after party Creme, 2er Pack (2 x 100 ml). Our payment security system encrypts your information during transmission. Wygodne jest opakowanie: łatwo nabrać odpowiednią ilość kosmetyku, nic się nie marnuje, dokładnie widać ile produktu zostało. Na moich podatnych na układanie włosach to działa. Please make sure that you've entered a valid question. After Party is the best cream I've ever used. Załóż konto w serwisie wizaż.pl i bądź częścią największej w  Zauroczona słodkim wyglądem opakowania wrzyciłam do koszokyka podczas zakupów w TK. Moim faworytem jest booster Beology i potulnie do niego wracam. Jaki daje efekt? Miałam wysokie oczekiwania po wszyskich ochach i achach na temat produktu. 18+. The product is light weight, smoothes hair & leaves it really shiny. It leaves your hair super silky with just a little size of product, like a pea. Używam tego produktu od: miesiąca We're really sorry! Tak jak poprzedniczka nie wiem po co są te brokatowe drobinki, bo i tak na włosach ich nie widać! Sorry, there was a problem saving your cookie preferences. $7.99. Size 3.4 oz | Item 2066724. For more information on delivery options please click here. -nie zapobiega puszeniu się włosów Do tego strasznie wysoka cena w Ross. Ma srebrne drobinki (nie wiem po co,ale ładnie to wygląda w opakowaniu). od. In fact, that is the only reason I use this! See 610 member reviews and photos. Ten produkt to mój święty Graal. We may change our formulations from time to time to improve our range. Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract. TIGI. W przypadku tego rozowego dziwadla, gdy uzyje na jeszcze wilgotne wlosy przed rozczesaniem, to staja sie bardzo sztuwne.